migdały kalifornijskie

Orzechy na przekąskę – migdały kalifornijskie

Orzechy to wspaniałe produkty spożywcze o cennych właściwościach. Niestety, coraz częściej z nich rezygnujemy. Dlaczego? Ponieważ zawierają one sporo tłuszczy, a przy tym dużą ilość kalorii. Pamiętajmy jednak, że tłuszcze, które posiadają migdały kalifornijskie są bardzo zdrowe. Potraktujmy więc orzechy jako małą przekąskę, która na pewno umili nam każdy dzień.

migdały kalifornijskieWcale nie musimy spożywać orzechów bez żadnych dodatków

Razem z nimi spokojnie przygotujemy wspaniałe śniadanie. Zrezygnujmy więc ze zwykłych kanapek. Zacznijmy szykować sobie pyszną owsiankę, która dostarczy nam mnóstwo cennych wartości odżywczych. Do takich płatków owsianych dodajmy po prostu migdały kalifornijskie. Jeśli lubimy słodkie smaki, możemy urozmaicić całą potrawę odrobiną miodu. To również bardzo korzystny produkt spożywczy. Jeśli natomiast mamy krótką przerwę w pracy i odczuwamy silny głód, sięgnijmy po swoje migdały kalifornijskie.

Migdały kalifornijskie źródło siły i energii

Już niewielka ich garstka dostarczy nam sporą ilość kalorii. A to właśnie kalorie poprawiają naszą siłę i energię. Miejmy więc taką garstkę orzechów zawsze przy sobie i korzystajmy z nich podczas napadu silnego głodu. Na pewno szybko go zaspokoimy i odzyskamy swoją energię do pracy.

Więcej o orzechach – kobieta.onet.pl/zdrowie/profilaktyka/orzechy-syca-i-odchudzaja

Dodaj komentarz