Salon kosmetyczny Cleo

Trwały i bezpieczny manicure

Każda z nas chce pięknie wyglądać w każdych okolicznościach. Dobrany do urody makijaż oraz strój może zdziałać cuda i dodać pewności siebie. Dokładnie tak samo jest z dłońmi. Nawilżone i zadbanie dłonie i paznokcie są często wymieniane jako jedna z wizytówek każdej z nas. Warto więc o nich pamiętać.

Dobrze dobrany manicure

Dobrany do kształtu i długości palców manicure dodaje elegancji i sprawia wrażenie dbałości o każdy szczegół. Dlatego tak wiele kobiet decyduje się na wizytę w salonie kosmetycznym w celu wykonania perfekcyjnego manicure. Jeszcze do niedawna głównym problemem wielu kobiet był fakt, że lakier położny na ich paznokciach nie potrafił przetrwać próby czasu i różnorakich czynności wykonywanych w pracy lub w domu. Skutkiem były nieestetyczne odpryski lakieru, które zepsuły nerwy nie jednej kobiecie. Producenci lakierów wyszli naprzeciw oczekiwaniom kobiet i stworzyli manicure hybrydowy.

manicure w salonie kosmetycznym Cleo

Manicure hybrydowy – długotrwały efekt

Charakteryzuje się on tym, że efekt idealnie pomalowanych paznokci utrzymuje się nawet do czterech tygodni. W tym czasie lakier nie matowieje i nie odpryskuje. A co z kondycją paznokci po jego wykonaniu? W przeciwieństwie do nakładania żelu lub akrylu manicure hybrydowy utrzymuje się na delikatnie spiłowanej płytce paznokcia. Nie ma potrzeby silnego jej ścierania, które skutkuje mocnym nadwerężeniem kondycji paznokci. Wiele kobiet twierdzi wręcz, że po „hybrydzie” ich paznokcie stały się grubsze, przestały się łamać i zaczęły szybciej rosnąć. Profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy to w zasadzie same plusy! Rozbudowana gama baz i lakierów zaspokoi potrzeby nawet bardzo wymagającej klientki. Nawet w przypadku, gdy Twoje naturalne paznokcie potrzebują odbudowy możesz śmiało udać się na tego typu manicure.

Salon kosmetyczny Cleo

Dobry i profesjonalny salon kosmetyczny z pewnością posiada w swoim asortymencie bazy proteinowe lub witaminowe, które mają za zadanie chronić płytkę paznokcia przed uszkodzeniami i ją odżywić. Możesz również poprosić kosmetyczkę o to, by nie spiłowywała płytki paznokcia- manicure hybrydowy świetnie utrzymuje się również bez takiego zabiegu, może to jedynie odrobinę skrócić jego trwałość. To świetna opcja dla osób, które nie chcą zbytnio ingerować w stan paznokci, jednak chciałyby mieć piękny manicure przez dłużej niż tylko kilka dni. Lakiery hybrydowe można również nakładać na już przedłużone paznokcie. Nie musisz więc rezygnować ze swoich przedłużonych żelem lub akrylem długich paznokci.

Ostatni trend mody wśród paznokci

Manicure hybrydowy robi w ostatnim czasie prawdziwą furorę. I nie ma się co dziwić! Ma on w zasadzie same plusy. Jego wykonanie nie zajmuje dużo czasu, zdjęcie lakieru nie jest czaso- i pracochłonne. Wybór marek lakierów jest obecnie tak ogromny, że każda kobieta znajdzie odpowiednią opcję dla siebie. Rozbudowane są również specjalne efekty nakładane na lakiery hybrydowe. Znajdziemy w nich między innymi efekt kociego oka, efekt dymu, piękne i błyszczące syrenki czy efekty księżniczki, efekt lustra, gwiezdnego pyłu i wiele, wiele innych. Manicure nie musi być nudny i jednokolorowy! Warto więc rozważyć opcję stworzenia na swoich paznokciach manicure wykonanego lakierami hybrydowymi.

Pomoc w artykule: salon kosmetyczny Cleo

Dodaj komentarz