Sushi Friends - restauracja japońska

Najlepsze pomysły na imprezowe przekąski

Co składa się na idealną imprezę? Z pewnością doborowe towarzystwo w wyśmienitych humorach i tworzona przez nie atmosfera. Jednak żadna dobra impreza nie może odbyć się również bez wyśmienitych imprezowych przekąsek. Wbrew powszechnej opinii, aby je przygotować wcale nie trzeba być mistrzem kulinarnych wyzwań ani też planować urlopu już dzień przed imprezą. Wyjątkowe przekąski – zarówno ciepłe, jak i zimne, mogą być bowiem łatwe i szybkie, a jeśli nie masz pomysłu, jak je wykonać, podpowiadamy cały szereg sprawdzonych rozwiązań.

Sushi Klonowica - Sushi Friends

Jakie przekąski na zimno przygotować?

Bez zimnych przystawek nie może odbyć się żadna dobra impreza. To idealny sposób na zaspokojenie pierwszego głodu oraz doskonałe wprowadzenie do dalszych degustacji. W tym zakresie warto postawić na kolorowe kanapki czy koreczki, przed skosztowaniem których nie powstrzyma się z pewnością żaden gość na imprezie. Wybierając zimne przekąski, warto zadbać o zaspokojenie gustów kulinarnych wszystkich uczestników. Dlatego też odpowiednio wcześniej należy dowiedzieć się, czy wśród gości będą alergicy lub wegetarianie. Z pewnością atmosfera będzie znacznie lepsza, gdy każdy poczuje się kulinarnie zadbany.

Które ciepłe przekąski wybrać na imprezę?

Dłuższe imprezy z pewnością wymagają odpowiedniego przygotowania. Jednym z jego elementów są również ciepłe przekąski. Ich wybór jest naprawdę duży. Możemy postawić na sajgonki z piekarnika, tradycyjne frytki czy pieczone ziemniaki, muffinki o rożnych smakach, ziemniaczane kulki czy po prostu na pizze. Ci, którzy dysponują większą ilością czasu, mogą również pokusić się o faszerowane warzywa lub miniburgery. Takie menu z pewnością zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wybrednych uczestników imprezy.

Sushi Friends Kraków

Które sałatki sprawdzają się na imprezach?

Sałatki do idealna przekąska na każde spotkanie. Wykonuje się je wyjątkowo szybko, a bogactwo smaków pozwala każdemu odnaleźć swoją ulubioną wersję. Wielbiciele tradycyjnych rozwiązań mogą postawić na sałatki, które już od lat cieszą się dużą popularnością. Można jednak puścić również wodze kulinarnych fantazji i pokusić się o element zaskoczenia. Na imprezie zazwyczaj sprawdzają się sałatka grecka, sałatka kebab czy sałatka z brokułem. Przełamaniem nudy będzie sałatka z makaronem chińskim czy też sałatka z jajkami i tuńczykiem, wzbogacona odpowiednim dressingiem.

Czy sushi będzie odpowiednim wyborem?

Oczywiście, że tak! Sushi zyskuje coraz większą popularność, stanowiąc jedną z najważniejszych przekąsek współczesnych imprez. Zapewnia ono dużą różnorodność, zachęca wyglądem, zaspokaja głód i cieszy smakiem podniebienia uczestników spotkania. Co więcej, zamówienie sushi w dobrej restauracji, pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jedną z takich restauracji jest krakowski Sushi Friends, posiadający w swojej ofercie idealne pakiety imprezowe. Bogatą ofertę można przejrzeć na stronie Sushi Friends, zwracając uwagę na zestawy, zawierające od 70 do nawet 300 sztuk pysznej przekąski.

Jeden komentarz do “Najlepsze pomysły na imprezowe przekąski

Dodaj komentarz