Jak oświadczyć się ukochanej w restauracji?

Zaręczyny to szczególne wydarzenie w życiu. Wymagają więc wyjątkowej oprawy i z góry zaplanowanego scenariusza. Najlepszym miejscem na zaręczyny jest elegancka restauracja. Warto poświęcić dłuższą chwilę nad jej wyborem. Podczas tego romantycznego wieczoru, wręczysz swojej ukochanej piękny zaręczynowy pierścionek.

Gdzie kupić zaręczynowy pierścionek?

Pierścionek zaręczynowy jako wyraz miłości to obowiązkowy atrybut oświadczyn. Wybierając go, weź pod uwagę upodobania i gust wybranki Twojego serca. Pierścionek może być okazały lub skromny, ale z klasą. Obejrzyj pierścionki zaręczynowe w sklepie jubilerskim Łodzińscy — z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego, co zachwyci Twoją ukochaną. Szlachetny klejnot umieszczony w misternej złotej oprawie efektownie zalśni w blasku świec ustawionych na restauracyjnym stoliku.

Oświadczyny w restauracji — kto może Cię zainspirować?

Jeff Lawler — współzarządzający renomowaną restauracją w Chicago nazywany jest zaręczynowym guru. A to za sprawą niemal stuprocentowej skuteczności oświadczyn, których zorganizował ponad 300. Możesz skorzystać z jego pomysłów odnośnie miejsca i czasu zaręczyn. Restauracja, którą zarządza Jeff Lawler zawsze na tę okoliczność rozświetlona jest płomykami świec. Wprowadzają one niezwykle romantyczny nastrój. To już pierwszy krok do sukcesu. Tysiące gości pragnie skorzystać z możliwości zorganizowania zaręczyn w tym właśnie miejscu.

Jaką restaurację wybrać na zaręczyny?

Możesz wybrać na przykład lokal, w którym jesteście stałymi bywalcami. Personel zna Wasze preferencje, więc jest w stanie przygotować coś w podobnym, ale bardziej uroczystym stylu. Dzięki temu czeka Was miły moment zaskoczenia. Inny pomysł to zaręczyny w restauracji, z którą wiążą się jakieś sentymentalne wspomnienia — pierwsza randka lub pierwsze wyznanie miłości. Takie bliskie sercu miejsce stworzą doskonałą atmosferę dla podkreślenia rangi wydarzenia. Jeff Lawler twierdzi, że oświadczyny mogą się odbyć nawet w McDonald. Bo aby się zaręczyć, wcale nie trzeba wydać dużo pieniędzy.

W którym momencie zadać to najważniejsze pytanie?

Nie warto czekać z tym aż do końca kolacji. Przecież będzie Ci towarzyszył stres w oczekiwaniu na odpowiedź. Wybierz jakiś lepszy moment. Jeff Lawler proponuje, aby zrobić to już na początku spotkania. Kolacja stanie się naprawdę wyjątkowa, jeśli z radosnego wydarzenia będą się cieszyły obie osoby jednocześnie. Moment wręczania pierścionka zaręczynowego dobrze jest uwiecznić na fotografii. Poproś kelnera, aby zrobił Wam zdjęcie, które stanie się później cenną pamiątką w rodzinnym albumie.

Jeden komentarz do “Jak oświadczyć się ukochanej w restauracji?

  1. Mój mąż oświadczył mi się właśnie w restauracji. Był to stary, elegancki dworek o pięknym wystroju. Zarezerwował całą salę tylko dla nas! Byłam niezwykle zaskoczona i kompletnie się tego nie spodziewałam! Świece, kwiaty, muzyka na żywo… Na samą myśl o tym nadal się wzruszam, choć od tego dnia minęło już prawie 12 lat!

Dodaj komentarz